Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hormon rendszeremet felborít...

A hormon rendszeremet felboríthatja ha keveset iszom?

Figyelt kérdés
Kb egy hétig kevesebbet ittam mint szoktam és két egymást követő nap sört is ittam valamint sok kelt tésztát ettem az átlagoshoz képest. nemsokkal ez után rengeteg pattanás jelent meg az arcomon ami már egy jó ideje nem jellemző. Felboríthatta az az egy hét a hormonháztartásom annyira, hogy megint ki pattanásosodjak?

#pattanás #helytelen étrend
2016. jún. 12. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

tudtommal étkezéssel nem lehet ilyen szinten beflyásolni a hormonrendszert. Hosszútávon talán, ha megbillen az ásványi-anyag egyensúly a szervezetedben, és a pajzsmirigyed megbetegszik. De ehhez hónapo, sőt évek kellenek.

Viszont a pattanások kijöhetnek ételallergiától, és a sör pedig, ahogyan a szeszes italok általában, hatással van a bőrre.

2016. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!