Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak olyan nők akik csak...

Vannak olyan nők akik csak évi 1-2 szer menstruálnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátnőm volt nőgyógyásznál, mert arra gyanakodtunk, hogy terhes. A doki azt mondta nem terhes, de valami foltok vannak a méhén/méhe peremén(nemtudom pontosan mert nem voltam bent a vizsgálat alatt) és az ilyen méhű nőknél előfordul h csak évi 1-2szer menstruálnak. Ez valóban lehetséges? Eddig mindig volt rendes menstruációja kb. 36-40 naponta. Most meg már 2 hónapja kevesebb jött, múlt hónapban pedig csak 1-2 napig barna és annyi. Szerintetek mi lehet ez amiről az orvos beszélt? Valóban vannak ilyen nők akik csak évi néhányszor menstruálnak?

2016. jún. 12. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok(F) Ő 17 éves!
2016. jún. 12. 22:15
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ismerősöm, akinek jópár havonta van egyszer, de azt nem tudom, mitől van. Neki évtizedek óta ez a helyzet.
2016. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak és ki kell vizsgálni mert általában inzulinrezisztencia vagy pco áll mögötte. (minden pcos IR beteg de nem minden IR beteg pcos amúgy és simán lehet valaki tünetmentes kb ) átmenti meddőséget okoz, hosszútávon pedig diabéteszt.
2016. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!