Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy elvetéltem?

Lehetséges, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Elkapott a hév minket, és védekezés nélkül szeretkeztünk. Rá egy hétre volt egy műtétem, a műtét után három nappal (tehát tíz nappal a védekezés nélküli szex után) pedig kezdődött egy nagyon csúnya fekete, darabos, sűrű vérezgetésem. Igazából a mensimnek pont akkor kellett volna megjönnie, így annak tudtam be, hogy a műtét miatt, és a véralvadásgátló miatt ilyen. Ez hónapokkal ezelőtt volt, de mostanában kezdtem el azon gondolkozni, hogy lehetséges, hogy akkor terhes voltam, és elvetéltem?
2016. jún. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt is ott egy pár sejtes valami, ezt akkor is menzesznek hívják még, nem vetélésnek.


Kb. 10 nappal a megtermékenyülés után ágyazódik be a zigóta. (Neked ekkor jött meg.) Ha a beágyazódás nem történik meg akkor a megtermékenyített petesejt távozik a menzesszel. Mivel be sem ágyazódott a méhfalba, így érdemben nem okozhat sűrű, darabos vérzéssel járó vetélést, mert még annyira pici. Gyakorlatilag pár sejt csak.


A menzesz állaga és mennyisége más okokból kifolyólag is változhat.


Ne agyalj ezen, tök felesleges.

2016. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinnem. Egyszeruen csak eros hatas erte a szervezeted. Es igy jott meg
2016. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!