Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is keressek egy...

Szerintetek is keressek egy normalis nogyogyaszt aki foglalkozik is velem, es nem csak a penzt lesi?

Figyelt kérdés
Csiklom mellett nott egy feher csomo. Soha nem zavart es a nogyogyaszomat sem. Ket eve elkezdett noni, de nem zavart. Rakerdeztem, es kozolte nem tudja mi az, varjunk fel evet. Most ket hete kezdett megint noni. Mostmar zavar is. Volt mar valakinek ilyenje? Mi ez?
2016. jún. 15. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Micsoda barom ez a doki. Fél évet akar várni? Mire? Pláne, növésben van ez a valamid. Ez az orvos nagyon félvállról vesz téged.

Keress másik nőgyógyászt, de én inkább a helyedben nagyon hamar bőrgyógyásznak mutatnám meg.

Gyógyulást kívánok.

2016. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes egy nőgyógyász... Illett volna átküldenie bőrgyógyászati szakrendelésre.


Mindenképpen keresd fel a bőr és nemibeteg gondozót.

2016. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2016. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez durva.

Menj szerintem állami támogatott orvoshoz, ahol nem kell fizetni.

2016. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegn
2016. jún. 17. 12:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam bor es nemi beteg gyogyaszaton. Ott azt mondtak, majd a nogyogyasz megoldja, ok virusos, szexualis uton terjedo problemakat orvosolnak, ez pedig nem az...

Hat ennyit errol az egeszrol.

2016. jún. 17. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyi vagy, amiért elmenetél a dokihoz. Legalább kiderült, hogy nem bőrgyógyászati betegség.

Most már csak egy újabb nődokit érdemes keresned.

Szép napot.

2016. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!