Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak ha pont a...

Mit csinaljak ha pont a nyaralaskor lesz meg? Lehet elorebb hozni?

Figyelt kérdés

13 eves vagyok es pont azon a napokon ledz meg amikot megyunk Horvatorszagba.Raadasul az osztallyal is megyunk a Balatonra es akkor is..

Anyukam azt mondta hogy a mini tampont hasznalhatom de felek hogy a vizben kicsuzsik,vagy atazom.A Balatonon meg a sok barom osztakytarsam nem fog hagyni.Szerintetek mit csinaljak?Esetleg elorebb lehetne hozni?Mert sok a folyasom,a hasam is faj,es szamoltam hogy ha holnap vagy azutan jonne meg az pont jo lenne.



2016. jún. 16. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Így egyik napról a másikra nem lehet, csak ha már egy hónappal előtte gondolsz rá.

Mindig szkeptikus voltam ezzel, mivel nem látom a biológiai hátterét, mindenesetre a lányom már kétszer is tudott ezzel mahinálni pár napot: Nagy mennyiségű citromlé rendszeres fogyasztása, és 3-4 nappal előbb jön meg neki.

2016. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, később.
2016. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tampon nem fog kicsúszni a vízben. Azzal nyugodtan bemehetsz.

Amúgy én is ilyen "szerencsés" vagyok, általában pont egybe esik a nyaralással.

Én egyszer próbáltam a citromleves módszert, nekem bejött, kb 3 nappal később jött meg.

Előrébb hozni nem is tudom... forró fürdővel talán. De sztem leginkább sehogy.

2016. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben megprobalok mindent.Koszonom
2016. jún. 16. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Előrébb hozni forró fürdővel, a derék masszírozásával (gerinctől egészen köldökig), erdei málnalevél teával lehet _esetleg_.
2016. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kipróbálhatod a tampont, én a legelső mensim óta használom, mert heti 15 edzésem van. Nyugi nem fog kicsúszni, hiszen kivenni sem olyan könnyű.
2016. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. jún. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!