Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet tenni valamit a vérveszt...

Lehet tenni valamit a vérveszteség ellen?

Figyelt kérdés
Nekem mikor megvan a menstruációm akkor eszméletlen sok vér távozik belőlem! Ilyenkor fáradt vagyok, ingerlékeny, nincs kedvem semmihez. És kifehéredik a bőröm. Mit tehetnék a sok vérveszteség ellen?

2016. jún. 16. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vérszívás.
2016. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Menjek el vérszívásra amikor így is sok vért veszitek? Gondolkoztál mielőtt ezt kiírtad?

2016. jún. 16. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értette hogy szívj vért...de elég gagyi poén...

Vas tabletta, C vitamin, és aludj sokat. De egyébként a fogamzásgátló szedése a legjobb, így nem vastagszik meg annyira a méhnyálkahártya, és nem fogsz vérezni sem annyit.

2016. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nincs mióma a háttérben?
2016. jún. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
14 éves leszek decemberben. Nem tudom hogy állhat e mióma a háttérben. De az a baj, hogy anyukám nem érti meg, hogy ez nem normális. Mindig mondja, hogy idővel kevesebb lesz, de ez hülyeséf
2016. jún. 17. 07:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Mert az 35 felett van.
2016. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

14 évesen is normális ha sok, nekem is olyan volt, és a fájdalom se volt pite...amíg rá nem találtam egy vényköteles fájd.csillapítóra, haza kellett mennem a suliból.


És elmentem több nőgyógyászhoz, senki sem talált semmit, tök rendben vagyok.Anyumnak is ilyen volt, úgyhogy van aki így járt, ezt örökölte.


31 évesen felfedezték egy hasi kismedencei ultrahangon, hogy van egy irinyó pirinyó miómám kívül, ami annyira pici, hogy 2 doki szerint sem kell vele törődni, szülésnél elmúlik.

Szóval feltehetően nem ez a gond. Ráadásul Te 14 éves vagy, nem hinném hogy szóba jönne.


Lehet hogy csak jobban megvisel mert vekony vagy.Megnyugtatasodra menj el egy nogyogyaszhoz, de ha nem talal semmit, akkor marad a fogamzasgatlo.


Mellesleg tok valtozo ki hogy menstrual.Van akinek par csepp, van akinek meg bazi sok, mint nekem is.

2016. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Persze, 69 kg-mal tényleg vékony vagyok

2016. jún. 18. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok sok C-vitamin! 1000mg-osból nyugodtan vegyél be olyankor 4et! 2x2-t
2016. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Boncolási statisztikai adatok szerint a miomák előfordulásának abszolút gyakorisága 15%. 35 év feletti nők 17-20%-ában, 35 év alatti nők 2,5%-ában mutatható ki."


Az, hogy kóros-e valami vagy normális, azt csak nőgyógyász (gyermek-nőgyógyász) fogja tudni eldönteni.

Viszont anyudnak nem feltétlenül van igaza, hogy semmi bajod, mert a nagyobb mennyiségű vérveszteség akár súlyos betegség tünete is lehet.

Érdemes elmenni orvoshoz és döntsön ő vagy tanácsoljon ő, amit szakmailag jónak lát.

2016. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!