Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Striák ellen hatásos módszert...

Striák ellen hatásos módszert tudtok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok már 1éve vannak striáim a fenekemen és a combomon. Iszonyatosan zavarnak. Bármi ami nálatok hatásos volt kérlek írjátok le tapasztalataitokat! Kezelésre is szeretnék menni de nem tudom mennyire érné meg mert elég drága és ha nem is használna elég nagy pénzkidobás lenne.

2016. jún. 13. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmivel nem lehet őket eltüntetni.

Minden csak átverés, ami az ellenkezőjét állítja.

Idővel halványodnak és alig lesznek észrevehetőek.

Egyébként meg szinte mindenkinek van egy kicsi, úgyhogy nyugi.

2016. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Próbálhatsz striák elleni krémet. Pl egy ismerősömnél bevált. Dm-ben vette, de elég drága volt. Nézz majd utána.

Van akinél nem hatásos.


Orvosnál voltál vele? Szerintem ő tudná a tutit megmondani!

2016. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Plasztikai műtét.
2016. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Eltüntetni nem lehet, csak halványodnak majd idővel. El kell fogadni, azt gondolom, a szépségnek nem az a mértékadója, ha van pár stria rajtad. Nagyon sok embernek van,még a jó alakúaknak is, ha ez vigasztal :)
2016. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem elég jó alakom van szerencsére. Sokat edzek és egészségesen is táplálkozok. Emiatt zavar ez az egy dolog mert ezen nem tudok sehogy változtatni.

Köszönöm a válaszokat krémekkel még azért próbálkozok nem adom fel lehet egyik bevállik 😄

2016. jún. 15. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!