Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha belső vérzést...

Mi történik ha belső vérzést kapok a cisztámtól?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, ha megreped? Mi történik ha a hasüregbe vagy ha petefészken belülre ürül? Észreveszem, ha baj van? Hétfőn kerültem kórházba alhasi fájdalommal, leginkább csak akkor fáj ha megmozdulok, de nem kizárólag. Az ultrahangnál a doktor azt mondta, csak 4 cm, az nem okozhat panaszokat de jöjjek vissza kontrollra jövő hónapban, vagy azonnal jöjjek vissza ha megreped, és elküldött. Azóta nem nagyon lett jobb, sőt. Akkor fáj a legjobban ha leülök vagy felhúzom a lábam. Milyen egy cisztarepedés? Honnan tudhatom, hogy megrepedt, ha állandó a fájdalom? Budapesten is ellátnának, ha nem vagyok ide bejelentve? Mikor kéne ezzel orvoshoz menni?

2016. jún. 19. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A ciszták nagy része vagy felszívódik, vagy kireped.

Ne izgulj semmi bajod sem lehet a cisztarepedéstől!

2016. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!