Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak a lakcím szerinti körzetb...

Csak a lakcím szerinti körzetbe mehetünk szakrendelesre? Pl. Nőgyógyászat

Figyelt kérdés
Borzasztó akihez tartozunk... és messze is van attól a várostól ahol albiban lakunk. Ezért szeretnék egy másik városban elmenni nőgyógyászhoz...már ha lehetőség lenne rá. Ill.ha ugy van kisebb nőgyógyászati beavatkozás ra vonatkozóan ugyanez lenne a kérdés...vajon csak a lakcím szerinti körzetbe tartozó kórházban csinálják meg?
2016. jún. 21. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem a lakcímed szerintibe szeretnél menni, akkor hívd fel a kinézett szakrendelést, mondd el, hogy XY-hoz szeretnél menni. Ha fogadnak, akkor tb-re ellátnak. Viszont a lakcím miatt elutasításban is lehet részed. Elutasítás után hívj fel egy 3. 4. szakrendelőt. Csak befogadnak valahol.

Én is ezt tettem. Aztán ott műtöttek, ahová a doki tartozik kórház szerint és nem ott, ahol a bejelentett lakásom van.

2016. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogadnak és beleférsz a rendelésbe akkor igen, előre meg kell tudakolni. Mondhatják hogy nem mert van épp elég saját betegük.

Nem, a nőgyógyász adhat más kórházba beutalót ha kéred, annak a száma kell és van ahol több lehetőséget is felajánl.

2016. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha beleférsz fogadhatnak, anyukám régen így járt egy másik fogorvoshoz, de egy idő után már pénzt kért azért, hogy fogadja, illetve a kezelésért, mert állítólag túl sok betege lett, így anyukám inkább egy magánorvosra váltott.

Szerintem próbáld meg, amit az első válaszoló javasolt.

2016. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!