Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyünk a tengerhez...

Holnap megyünk a tengerhez nyaralni meg van. Az 5. napnál járok és nem erős a vérzésem és nem is olyan sok fürödhetek a tengerben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 14:48
1 2
 1/15 mantis religiosa ***** válasza:
86%
Nem! Bár attól is függ melyik tenger, mert amelyikben vannak nagyobb ragadozók, akik támadnak, ha vérszagot éreznek, akkor veszélyes lehet.
2016. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha még menstruálsz, csak tamponnal fürödj, vagy sehogy. Vagy te képes lennél úgy belemenni, hogy a vér csak folyik ki belőled?! Ez elég gusztustalan.

19L

2016. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Én tavaly úgy fürödtem tengerben, még egy pici foltban át is áztam, mert nem érdekelt, nyaraltam végül is. Bár nem lehetett észrevenni, csak ha olyan hülyén feküdtem. :D Ha téged nem zavar, menjél csak.
2016. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért gusztustalan ha úgy megy bele, hogy folyik a vére? A tenger elég nagy, más ragadozók ott esznek (az is vérzik), sőt döglött élőlények is vannak benne, ez nem gusztustalan? Szerintem aki ki van békülve önmagával az nem undorodik ettől, nyilván ha épp az 1-3 napban lenne és ömlene belőle a vér akkor értelemszerűen nem lenne célszerű belemennie, de így, hogy nem erős nem hiszem, hogy akadálya lenne. Mások is belemennek a sebes, vérző, gennyedző testrészeikkel, sőt a strandon is rendszeresen látok gombásan fürdőző embereket, az szerintem ezerszer rosszabb.

Én olyan strandon mentem bele egyszer így, ami tó jellegű volt homokos parttal. Azért vettem ki a tampont, mert az megszívja magát a koszos vízzel és esetleg fertőzés forrása lehet. Szerintem nyugodtan menj bele így.

2016. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Hány napig tart a vérzésed? Holnapra el is múlhat...
2016. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ehet hogy el múlik.

Én ithon is a káfba fürdök Fél órákat akkor is ha meg van és nem lesz véres a víz

2016. jún. 22. 16:28
 7/15 A kérdező kommentje:
Jah és horvátba megyünk
2016. jún. 22. 16:33
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Jó kis fertőzést lehet így összeszedni, de pancsikolj fél órát nyugodtan a kádban is, amikor menstruálsz. Végülis, legalább az orvos is kap egy kis pénzt utánad.
2016. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már nem azért de vn egy könyvem amiben irnk a menstruációrol amiben azt irják hogy lehet a kádban rendesen fürdeni
2016. jún. 22. 19:57
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
De nem áztatni magadat fel óráig. Bár azt csinálsz, amit akarsz. Te könyvnek hiszel, én a nőgyógyásznak. :)
2016. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!