Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használnék, de hogyan?

Tampont használnék, de hogyan?

Figyelt kérdés

Tampont szeretnék használni, de itt olvastam ha nem telik meg idő előtt, akkor amikor kihúzott felsérthetem a hüvelyfalam vele.

Nos, szombaton szoknyában a kell lennem az évzáró miatt és tampont használnék, hogy a betét ne látszódjon ki.

Félek, hogy nem telik meg és 6-8 óra után ha kihúzott felsérthetem a hüvelyfalam. Akkor most próbáljam meg vagy nem?



2016. jún. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem igaz, elöször is mégha túl hamar kiszeded is, akkor sem sérti fel a hüvelyt, elgfeljebb kellemetlen érzés.

Másodszor ha 6-8 órát benn van, akkor kizárt, hogy ne legyen elég nedves. (Én inkább attól tartanék, hogy ennyi idöt nem bír ki.)

Meg sem világos, hoyg szoknyában miért látszana ki a betét....

2016. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár évtized alatt sosem sértettem meg magam, még a méretemnél nagyobb tamponnal sem (bár az már 1-2 másodpercig kellemetlen. de erős napon teljesítménytúrázni 10 órán át, ahhoz nagy kellett :D). 6-8 óra után pedig akkor sem totál száraz, ha már alig van vérzés. Nyilván pici tampont használsz, ami még megtelve sem olyan vastag, hogy sértsen.
2016. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Első válaszoló!

Azért mert ülni is kell és látszana, hogy a bugyimon ott van a betét szárnya.

2016. jún. 17. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Az elsö vagyok: Továbbra sem értem, hogy a bugyid hogy látszik ki szoknyában, ileltve a betét a bugyidban...
2016. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Látszódna a bugyi és a betét vonala a szoknyán át, mit nem lehet ezen érteni?


Kérdező, azt csak te tudod, hogy mennyire erős a vérzésed, és hogy kB mennyi idő alatt telne meg a tampon. Ha csak barnázol, akkor felesleges feltenni. Egyébként fel lehet vele sérteni a hüvelyfalat, ha idő előtt cseréled, elvégre a száraz tampon nem csúszik. Minivel próbálkozz elsőre.

2016. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!