Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25 évesen nem jött meg....

25 évesen nem jött meg. Terhesség kizárva. Volt már vkinek ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok. Most volt először, h nem jött meg. Diétázom 1 hónapja kicsit keményebben, és volt vmi barna folyás féle, de se az elviselhetetlen görcs, semmi egyéb. A pattanásaim kijöttek ott ahol menstruáció előtt pár nappal ki szoktak de kb ennyi volt. Néha fájdogál a hasam, és a melleim kicsit érzékenyebbek, de semmi egyéb jel nincs. Terhesség kizárva mert a párom nem fiú :-). Volt már valakinek hasonló? Megköszönném a válaszokat!



2016. jún. 23. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióma, esetleg ciszta is ki van zárva?

Nőgyógyász mikor látott és mikor vizsgált utoljára ultrahanggal?

2016. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Novemberben voltam, minden rendben volt.
2016. jún. 23. 11:35
 3/7 anonim válasza:
Ha a tested úgy érzi nem vagy túl egészséges vagy túl vékony vagy akkor megszűnik a menstruációd, így akadályozza meg a tested hogy babád legyen úgy hogy nem is eszel eleget.
2016. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
101kg vagyok 186 centihez, nem vagyok tul vekony :D epp ezert dietazom...90re le kell fogyni. mondjuk en orulnek neki ha soha nem is lenne menstruaciom, de attol meg zavar mert ezert a kimaradasert most nem tettem semmit. :(
2016. jún. 23. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a diéta miatt, ha igen kemény. Én pl. lassan de folyamatosan fogytam majd 10 kilót az elmúlt 4-5 hónapban és amikor stresszesebb vagyok akkor még főleg csökkent a vérzésem. Igazából lehet olyan, hogy 1-1 hónap kimarad vagy ilyesmi, de ha nagyon aggódsz miatta akkor dokihoz menj el. Lehet valamilyen hormon problémád van, sajnos a túlsúly kivalthatja. Én 163 cm és 68kg vagyok, de velem sem oké minden... :/
2016. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire stresszelsz?
2016. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most volt a munkahelyemen egy jo masfel honap ami huzos volt mert a kolleginam nem kooperativ (en vagyok a fonok jobbkeze es ki is rugta vegre juliussal a kolleginat) es volt, h 1 het alatt ledolgoztam 50-60 orat az eleg stresszes
2016. jún. 23. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!