Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napja vérzek, de 4 tesztem...

Magic85 kérdése:

7 napja vérzek, de 4 tesztem pozitív! Ezek szerint terhes lehetek? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Teljesen összezavarodtam. Általában 5-6 napig szokott meglenni. 28 naposak a ciklusaim, soha nem szokott késni. Most késett. Teszteltem a nem várt napján + lett. 2 napra rá megjött, de kevés pirosas vérzéssel. A teszt újból pozitív. 2 napig közepesen véreztem, majd beállt egy kevesebb vérzésre(elég egy tisztasági betét).Ez már a 7.-ik nap és nem akar elmúlni. Ma csináltam újból tesztet( clearblu digitálissal ami 1-2 hetest mutatott). Csak jövőhét kedden tudok dokihoz menni ultrahangra. Vagy még korai lenne?

2016. máj. 20. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

??

Ezen mit nem értesz?

Terhes voltál,de elvetéltél..

2016. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kedvesebben is közölhetted volna..
2016. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Eszter76 ***** válasza:
56%
Mindenképp menj el orvoshoz, minél előbb. Lehetsz még terhes is (bár ennek így már elég kicsi a valószínűsége sajnos), az is lehet, hogy nem tudsz kitisztulni rendesen, és az is, hogy nem maradt meg és nincs semmi teendő - de ezekhez tutibiztos, hogy ultrahang kell, mindegyikhez. Hagyd a teszteket szerintem, ha nem maradt meg, akkor csak elszomorít, mert simán jelezhet még pozitívat, ha nem tisztultál még ki. Pihenj, menj el dokihoz, amint tudsz, majd ott kiderül.
2016. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap megyek vérvételre a Hcg szint miatt és csak jövőhét kedden fogad a doki🙁
2016. máj. 20. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Én a helyedben sürgősen elmennék orvoshoz.


Ismerősöm is napokig erősen vérzett méhen kívüli terhesség miatt.


Ha erős pozitív a teszt és sokat, hosszú ideig vérzel, akkor az gáz.


Ha szúró, éles fájdalmat éreznél, erős görcsöt, akkor azonnal menj az ügyeletre!

2016. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmim. Úgy vérzek hogy semmilyen görcsölés,fajdalom nincsen. Csak enyhe vérzés.
2016. máj. 20. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elment a baba :(

Menj orvoshoz mert ilyen esetekben amint pozitiv a teszt felír gyógyszert h ne menjen el a kicsi

Remelem tévedek es csak megjött igy ebben a hónapban :/ de a teszt azért pozi mert a Hcg legalább egy hét vagy kettő mire kitisztul

2016. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mielőbb megyek. Köszi a bíztatást.
2016. máj. 20. 15:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam pár hete, bár én már barnázással bementem az ügyeletre. HCG magas volt, petezsákot nem találtak.. Attól féltem, hogy méhenkívüli. Barnázás után jött a vérzés, majd minden nap HCG vizsgálat, ahol csökkent az érték. Biokémiai terhesség volt, de lehetett volna méhenkívüli is. Én a helyedben még MA bemennék a kórházba.
2016. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 20. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!