Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, es csomo "tunetem"jot...

Megjött, es csomo "tunetem"jott elo. Valakinek voltak ugyanilyen gondjai?

Figyelt kérdés

(Bocsi a helyesírásért!!!)

Életemben először tegnap jött meg, de nem fáj a hasam... Persze nem is jön olyan sok vér, (jooo tudom még csak 2 napja sincs meg) dehat ez igy normalis? Epphogy van neha valami... A masik, hogy olyan szinten rossz a közérzetem hogy siman elmehetnek depresszios anriszocinak. Egesz nap ulok a szobamban.. Nem szeretek emberek kozott lenni tegnap ota... (Most mondhattok barmit,de tudom h hulye vagyok) (persze anyu megerti) Meg az hogy nem birom ha az ocsem nem hagyja abba a zajolast... Komolyan mondom ma mar ugy erzem h orokbe fogadtak,mert en nem ilyen vagyok...

Ezek nektek is voltak?

13/L



#menstruáció #mikulás #piros betus unnepp
2016. jún. 23. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Uu es elfelejtettem, van amikor 2 3 oran keresztul nem kon semmi,utana meg kb 3 csepp es mas semmi
2016. jún. 23. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Végig se olvastam, mert normális.
2016. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drága gyerek!

Ez teljesen normális dolog!

Nekem még ennyi se volt az első menstruációs ciklusomnál!

Ha csak bár csepp jön, akkor ne a nagy; szárnyas és vastag egészségügyi betétet tedd be, ha nem a tisztasági. Persze ha otthon vagy. De ha nem akkor vigyél magaddal cserét is, meg vastagabb ha erősödne a vérzés.

Én az Alwayst ajánlom neked.

2016. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem már 4 éve megvan. Ilyenkor van hogy depressziósak érzem magam és jobban felerősödik bennem a halálfélelem. Faj a lábam, a hasam.

16/L

2016. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!