Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tudja, hogy mennyi a női...

Ki tudja, hogy mennyi a női prolaktin szint normális alsó és felső határa? Ha nekem 155 az jo?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a mértékegység?
2016. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nmol/l-ben 500 körül vana felső határ, az alsó lényegtelen.
2016. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mlU/l
2016. jún. 23. 22:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor elvileg benne vagyok. Igazából azért lett kérve a labor, mert 8 hónapja nem szoptatok és ha megnyomom a mellbimbómat, akkor fehér tej jön belöle, nem sok. Harmadik gyerek után vagyok. Holnap megyek emlő uh-ra. Esetleg ott lehet bibi?
2016. jún. 23. 22:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott van, de lehet, hogy nem lesz semmi gond. Meg lehet próbálni rá a Bromocriptint így is, hogy nem magas, szokott segíteni.
2016. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kaptam rá, de nem kezdtem el szedni. Akkor is lehet szedni, ha nem magas? Nem viszi le nagyon? Egyáltalán van jelentősége ha nagyon alacsony?
2016. jún. 23. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Kezdd el szedni nyugodtan, semmi jelentősége annak, ha lemegy határérték alá, vagy akár 0-ra. :)

Csak figyelj arra, hogy fokozatosan kezdd el szedni, lassan emelve az adagot, lehetőleg este vedd be, lefekvés előtt és akkor nem jönnek elő a mellékhatásai.

Bár nem tudom, mennyit javasolt a doki, 2x1-et?

2016. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem. Csak 1x1-et. Igen, sajnos elolvastam a mellékhatásokat:(

Valami retteneteseket ír!!!!

Esetleg te is szedted?

2016. jún. 23. 22:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne olvasgasd, nem lesz baj. :))

Igen, szedtem 3 évig, aztán váltottunk Norprolacra, azt szedtem 1-2 évig, majd most pár hónapja vissza Bromocriptinre, mert szeretnénk babát és Norprolacnál nincsenek adatok, hogy káros-e a magzatra.


Kezdj negyed szemmel, 4. napon mehet a fél, aztán a 7-8. naptól szedheted az egészet, így nem fog előjönni a mellékhatás. :)

Igyál mellé sokat, mer a székredéses mellékhatást nem tudod átaludni, de egyébként tényleg nem lesz baj, ne aggódj, csak ne olvasgass fórumokat, mert valami rettenetes dolgokat írnak róla, pedig tényleg nem kell félni! 19 évesen kezdtem először szedni, most 25 vagyok és élek. :)

2016. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, rettenetes az a kilóméteres sajtpapír :) és a net amit ír!

Köszönöm a segítséget!

Remélem minden ok lesz veled!

Sok sikert! :)

2016. jún. 23. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!