Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az orvos írt fel Bromocript...

Ha az orvos írt fel Bromocriptin-t mags prolaktin szint miatt, akkor mennyi ideig kell előreláthatólag szedni? Az is lehet, hogy évekig? Vagy, ha visszaállt a normális értékre akkor abba lehet hagyni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
hát egy fél évig szerintem biztos...addig meg aztán pláne, amíg vissza nem kell menned az orvoshoz! :)
2013. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Csak az a baj, hogy nem mondta meg konkrétan mikor menjek vissza, csak felírt egy adagot és azt mondta majd folyamatosan írja. Én viszont nem szeretnék havonta több ezer forintért visszajárni hozzá maszekba gyógyszert feliratni, mivel a háziorvosom is fel tudja ingyen... Így viszont nem tudom mennyi idő múlva menjek el újból hormont nézetni.
2013. jún. 2. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ezt a kérdést -hogy mikor menj el megint hormont nézetni-beszéld meg először a házidokiddal! Ő tudni fogja.
2013. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!