Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, és holnap megyünk...

Jazzmyn kérdése:

Megjött, és holnap megyünk fürdőbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az öcsém születésnapja és egy fürdőben tartjuk. Nem hagyhatom ki. Tampont még nem használtam, de úgy tudom azzal bele lehet menni a vízbe. Valami tipp?

13/L



#fürdő #Pampon
2016. jún. 24. 20:43
 1/5 anonim válasza:

Én is úgy tudom, hogy be lehet vele menni, de én még sosem voltam.

Kérj tanácsot anyukádtól, biztos szívesen segít.

2016. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minit, normált használhatsz simán, pont azért van hogy pl strandolj.

Arra figyelj hogy ha kijössz és nem mész vissza jó ideig, akkor cserélj! Max 8 órát lehet bent, de érdemes gyakrabban ránézni mivel mini, kevesebb a nedvszívóképessége. Addig kell felnyomni amíg nem érzed! Esetleg Anyukáddal konzultálj hátha tud még ő is segíteni.

2016. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyeduli amit tehetsz, az tenyleg a tampon hasznalata. En is feltem tole, hidd el. De uszok es igy kenytelen voltam. Es sokkal jobban szeretem, mert nem is erzem, hogy ott van. Olvasd el figyelmesen a leirast a dobozban es probald meg felhelyezni. Nekem sem sikerult azonnal, feljebb kellett meg utana nyomni. De kiserletezz, probalkozz. Azota gyerekjatek. De ne felejtsd el harom orankent cserelni!

Mas megoldas nincs. Vagy nem furdozol es rovidgatyaban betettel ulsz a medence szelen.

2016. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Sokat segítettetek.
2016. jún. 24. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült a buli? Tamponnal, vagy az nélkül?
2016. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!