Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom megujjazott, és késik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megujjazott, és késik egy ideje. Ugye nem lehetek terhes? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
nem is sült el,csak ilyen előizéje volt,de abban is van sperma..de kértem hogy mossa meg a kezét szappannal..de az én kezem viszont olyan volt. ha elmentem wc-re vagy már nem emlékszem pontosan de attól ugye nem lehetek?!

2013. jan. 19. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

-.-

Ha te nem nyúltál magadhoz akkor esélytelen. Ha mégis akkor is csak kevéske esély van rá.

Ne parázz...

2013. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Hány éves vagy? Neked még egy kicsit az elméletre kellene gyúrni...
2013. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az esély szinte 0!
2013. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kritizálást mellőzzük,de köszönöm a válaszokat
2013. jan. 19. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
De. Kispriccelt az ujja hegyéből is.
2013. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem az ujján át is vezet ondóvezeték a heréibe, akkor nem sok esélye van, hogy terhes vagy.
2013. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ettől nem lehetsz terhes.
2013. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
De igen! És 9 hónap múlva megszületik majd az UJJEMBER!
2013. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aztakur..vaXD
2013. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!