Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok és nők! Pisilésnél...

Lányok és nők! Pisilésnél hátulról előre vagy elölről hátulra törlitek ki a puncitokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de én ezt komolyan kérdeztem. Kérlek, a válaszok is legyenek komolyak.

2016. jún. 27. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Elölről hátulra.. az első nem egészséges.
2016. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Hatulrol elore
2016. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
ez a kérdés a fenék törlésnél fontos..!! olyankor ne hüvely fele töröld..
2016. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Hátulról előre.
2016. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha a punciról viszed át törlés közben a fenékre az esetleges bacilust, az nem gond. Fordítva már igen, mert nagyon csúnya fertőzéseket lehet összeszedni, ha a fenekedről hátulról törölve a puncidba törlöd a bacikat. Szóval elölről hátra csinálom.

19L

2016. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom előzőek, én pisilés után nem szoktam a fenekemet is törölni, szóval hátulról előre csinálom, hogy ha nem nyúlsz el a hátsó lyukig, nem hiszem, hogy bármi fertőzést is előre húznál. Nekem is kényelmesebb, fordítva nem is tudnám csinálni, de akkor ezt nyilván embere válogatja.

Természetesen, ha nagy dolgomat végeztem, először ott törlöm meg magam, ott tényleg elölről hátulra, hogy ne vigyek előre semmit. Majd jöhet a punci törlés is.

2016. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Hatos vagyok, egyébként meg nem tudom miért kell nulla százalékolnotok, látszik nincs jobb dolgotok. A kérdező azt kérdezi, ti hogy csináljátok, esetleg miért, ettől még a többit nem kell savazni, mert máshogy csinálja. Ha nem értetek vele egyet akkor kommenteljetek és mondjátok meg miért úgy gondoljátok.
2016. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
nem szokott érdekelni ha lepontoznak-de ilyenkor valami érvelést elvárnék hogy mi azzal a baj,hogy azt írtam hogy: fenék törlésnél ne hátulról előre történjen a törlés..?? nyilván nem kéne a hüvelybe vinni a ferőzést..
2016. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!:)

Én a puncimat hátulról előre szoktam. Mondták már, hogy nem így kellene, ezért gondoltam megkérdezem, ti hogy csináljátok.

Próbáltam a másik irányt is (elölről hátra) de nekem az nem áll kézre, ha lehet ezt így mondani, ugyanis én amikor hátulról előre csinálom, akkor "benyúlok" az ajkak közé. A másik módszernél meg nem igazán tudok.:D

2016. jún. 27. 11:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvécézés után természetesen hátrafelé.

Pisilésnél viszont hátulról előre, de nem nyúlok el végbélig, hogy bármit is befertőzhessek.

2016. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!