Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2*14 napos Betadine kúp kúra...

2*14 napos Betadine kúp kúra szerintetek elpusztítja a hüvelygombát? Természetesen utána hosszú ideig hüvelyflóra visszaállítót használnék.

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon soknak tűnik.

Az orvos írta így fel?

2016. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Már mindent próbáltam...Amit felírt, meg amit nem, és nem árthat. (borax, teafa)
2016. jún. 27. 18:57
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

nem használnám végig, ha közben érezném, hogy használ. sajnos drasztikus módszerhez kell folyamodnom, mert teljesen kikészít ez a nyavalya.

2016. jún. 27. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne használd így.

Ezek nem tesznek jót.

Pl. teafaolaj. Tilos ott használni. Nagyon érzékeny ott a nyálkahártya, a teafaolaj pedig szárít, szinte éget.

Ne csinálj butaságokat. Inkább keress egy másik orvost, ha a mostanival nem vagy elégedett.

2016. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tenyésztést egyáltalán csináltak? Biztosan gomba?

Párod van? Neki csináltak tenyésztést? Kezelték?

Fogamzásgátlót szedsz?

Van neked vagy a párodnak bármilyen egészségi problémátok, ami összefügghet a gombásodással? Pl. cukorbetegség?

2016. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Párom kezelve van, nem vagyunk betegek. Volt tenyésztés....Tiszta sor, de nem múlik. Nem vagyok elégedetlen, mert tényleg sok mindent kipróbáltunk már, szinte az összes vényre felírható cuccot.

Akkor egyelőre veszek egy dobozzal, annyi nem árthat...

Köszönöm mindenkinek!

2016. jún. 27. 19:14
 7/13 anonim ***** válasza:

De akkor a párodat is kell megint kezelni.

Egy időben kell kettőtöket. És közben semmi szex.

2016. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és gyógyszert szedsz? Nekem is állandóan gondom volt, amíg szedtem. Akkor múlt el, amikor abbahagytam. Nem is tudtam, hogy van ilyen hatása. De aztán mások is mondták, hogy nekik is akkor múlt el. Ezt mondjuk a doki nem mondta...
2016. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert és nem is szexelunk. 😞
2016. jún. 27. 20:26
 10/13 anonim ***** válasza:

De a tenyésztés mit mutatott ki?

Nekem még a 7 napos kúrára is azt mondta a dokim, hogy kemény, olyan mint egy atombomba. Akkor mit mondana erre? Keress inkább másik orvost és ne próbálj ilyen házi módszereket.

2016. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!