Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni? Help.

Mit lehetne tenni? Help.

Figyelt kérdés
Szóval..csütörökön és pénteken osztálykirándulás lesz, és ma jött meg. Esetleg lehetne valamit tenni, hogy jobb legyen akkor a közérzetem?:) Vagy esetleg a vérzés mennyiségét csökkenteni?Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2010. ápr. 13. 21:53
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én is voltam úgy hogy pont akkor fogtam ki a kirándulást, sőt, íjászversenyt is terepen, amikor beütött a baj. Személy szerint én azt vettem észre, hogy ha előtte mozgok pl. edzésen vagy zenekarral próbán voltam előző nap akkor nem fáj annyira és a közérzetem is jobb emiatt. Nem tudom hogy neked vannak-e problémáid a fájdalommal, mindenesetre én normál menzeszkor 3-4 órán ár nem tudok kiegyenesedni. Kényelmetlenséget okozhat még ugye az hogy figyelni kell, úristen át ne ázzak, egy ilyen alkalomkor próbáltam ki először a tampont mert tudtam hogy betéttel hegymászás közben nem jönnék ki jól. Azóta is tampont használok, mert sokkal szabadabb a mozgás így és ritkábban kell cserélni mint a betétet.

Közérzetért még sokat tehet ha megpróbálsz másra figyelni, jó esetben egy kiránduláson ez nem túl nehéz=) ott vannak a látnivalók és a barátok akik jobb hangulatra derítenek. Remélem tudtam segíteni. Sok szerencsét, jó szórakozást! Gothic_elf 19/L

2010. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne fürödj nagyon meleg vízben
2010. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2010. ápr. 13. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így kifogtad...:(( velünk lányokkal előfordul időnként az ilyesmi. Csütörtökön már a 3. napod lesz, kifelé jössz belőle. Nem vagyok tamponpárti, de ilyenkor belefér. Applikátorost használjál, mert sokkal higiénikusabb egy kiránduláson és könnyebb is feltenni.

Egyébként ha el tudod fogadni a menstruáció természetességét, hogy nem undorító, és akkor sincs semmi baj, ha úgy érzed, hogy folyik belőled, és másokat sem zavar, akkor sokkal könnyebbé válik az egész. Bármelyik lánynak meglehet- legyen ez a ti kis titkotok:)- a tanárnőnek meglehet, bárkinek az úton.

Egészséges nő vagy, az életed, nőiességed része.

2010. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. ápr. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!