Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja késik, terhesség vagy...

8 napja késik, terhesség vagy menstruáció kimaradás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 napja voltunk együtt a párommal mikor "baleset" történt, és ma van, hogy 8.napja késik a menstruációm viszont e 8 nap alatt minden nap voltak/van alhasi fsjdalmam, mint menstruacio elott, folyamatosan olyan erzesem van, hogy meg fog jonni. Tegnap csinaltam tesztet ami negativ lett. Ilyenkor mar kimutatna a teszt biztosan? Örülnénk a babának kimondhatatlanul, de megfordult az is a fejemben, hogy menzi kimaradas, viszont 23évesen ez normális? Hozza tenném még azt is, hogy pajzsmirigy betegsegem van/pajzsmirigy tulmukodes, viszont idaig sosem volt gond a menstruaciommal.

2016. jún. 28. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A tesztnek már ki kellene mutatnia, ha baba van.
2016. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent nemreg jartam noi orvosnal, mivel voltak panaszaim-folyas, enyhe alhasi fajdalom egyuttlet utan...ezert a kezelo orvosom levette a torletet mindenre es a vizeletet is kivizsgalta, szerencsere rendben volt minden es az ultrahangos kivizsgalason sem latott semmit sem, ami aggodalomra adhatna okot.
2016. jún. 28. 10:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod, jobb volna azonnal felkeresni nogyogyaszomat, vagy pedig varjak meg par napot vele hatha megjon...
2016. jún. 28. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nem nagyon örülnek a dokik, ha ilyen korán megy az ember, mert semmit nem fog még látni, maximum kicsi felritkulást, ha kezdődik valami. Ha nincsen más panaszod, én várnék még a dokival.
2016. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!