Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensim, és aggódom,...

Agicuuus kérdése:

Késik a mensim, és aggódom, hogy mi lesz. Tudnátok ezzel kapcsolatban valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A barátommal, a mai nappal számolva, 12 napja voltunk eggyütt, vèdekezès nèlkül. azt mondta, hogy az első spricc bement. kèsik a mensim, de..èrzem, hogy az alhasam ugyanúgy fáj, ahogy szokott, mielőtt megjön. Nem tudom, hogy mi lehet, szerintetek az úgy jó, ha várok mèg a hèten, ès szombat, vasárnap körül csinálok egy tesztet? lehet, hogy a stressztől kèsik? mert alapból nem szokott a mensom rendszeres lenni, mivel 15 vagyok, meglehet, hogy mèg szabálytalan? de akkor mièrt van olyan èrzetem, mint mielőtt megjön pár napja? lègyszi, valami tanácsot adjatok. olyan kommentelők lègyszi hanyagoljanak, akik oltanak. tudom, hogy èn hibám..(mi hibánk a barátommal) csak tehetetlen vagyok, mert a szüleimnek nem merem elmondani.
2016. jún. 28. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik?
2016. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet és csináld meg reggel.Már ilyenkor kimutatja, ha van valami általában.

Velem volt ilyen és negatív teszt után egyből megjött, gondolom megnyugodtam hirtelen.

DE ha pozitív akkor gyorsan szülőknek szólni!!Inkább egy kiabálás veszekedés most mint szülni ilyen fiatalon.

2016. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
TESZT! És tedd össze a két kis kezed, hogy nem lesz semmi gond...
2016. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igaza van a 2.-nak

és ha már fáj a hasad és a többi "tüneted" is megvan mellé, akkor talán nincs akkora gáz

2016. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Késhet attól, hogy ideges vagy és ha amúgy sem pontos a ciklusod, akkor azt se tudhatod, mióta késik. Vegyél egy tesztet, akkor megnyugszol. Jól ismerem ezt a félelmet, én amúgy is az a típus vagyok, akire elég szépen nézni, hogy terhes maradjon, úgyhogy nagyon szurkolok, hogy egycsíkos legyen.
2016. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!