Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan aki adna tanácso...

Van itt olyan aki adna tanácsot legjobb barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem a viselkedését.

Lehet én csinálok vmit rosszul vagy nem tudom.


Hosszú lesz.


Legjobb barátnőmmel tűz és víz vagyunk. Sokszor veszekedünk.Általában én jövök ki szarul.Nekem kell magam vissza pitizni,hogy továbbra is minden oké legyen.Még ha ő a hibás,és elég sokszor ő!

Viszont nem hinném,hogy ez így egészséges barátság.

Viszont rajta kívül nincsenek barátaim.


Leginkább az a baj,hogy ha nemet mondok neki akkor besértődik és azt mondja nem is vagyok igaz barátnő.Aztán olyan dolgokat mond,hogy nekem legyen lelkiismeret furdalásom.Persze tudom,hogy miben van igazam és hogy neki miben.

Hiába próbálok bármit megmagyarázni neki.Egyszerűen mintha meg sem hallaná.Eleve olyan típus,hogy csak a saját igazát hajszolja.

Van pár dolog amit tőlem elvár,de ő ugyanazt nem teszi meg.

Ma is bár lejött hozzánk,de csak azért,mert húgom csinálta a szempilláját.Nem nagyon beszélgettünk.Ment haza még pár ruhát össze pakolni,mert jött érte a pasija.Haza kísértem mert nem volt ernyője.Aztán mondta,hogy menjek fel.Nem akartam felmenni.Nem volt kedvem az egész családjával együtt lenni.Aztán besértődött hogy jó ő lejött ide én meg nem megyek fel míg jön a pasija.Aztán be is csukta az ajtót.

Én meg persze utazgassak fel Pestre miatta.De ő csak akkor jön le ide ha otthonról kell még vmi,vagy ha húgommal csináltat hajat vagy szempillát. Miattam egyszer nem jött le!



Ha nem vitázunk akkor minden oké,nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában.Megbízunk egymásban.Sokat segített ő is nekem és én is neki.

Szeretjük is egymást.Tényleg fontos vagyok neki.

Sokszor keres,én is keresem őt.


De amióta elköltözött,pasija lett azóta semmi se a régi.Mintha a távolság tönkre tenné a barátságunkat vagy nem tudom.

Ez ellen meg nem tudom mit kéne tenni.Nekem jó a melóhely olyan szempontból hogy hétfőtől-péntekig dolgozok.Ő meg hétköznap kap szabadnapot.Így nem tudunk találkozni se nagyon.Ha van egy probléma nem tudjuk rögtön megbeszélni hanem húzzuk ez is probléma lehet.


Nem tudom mitévő legyek,lehet kicsit bonyolult..

Ha vmire kíváncsiak vagytok kérdezzetek..


2014. okt. 4. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,hogy 1 éve vagyunk barátnők
2014. okt. 4. 20:30
 2/4 anonim válasza:
Hát elöször is beszéld meg vele hogy ez a túlzott sértődékenysége nem jó és ez neked rosszul esik. Probáljatok esténként skype vagy viberen beszélni azért az is jobb mint a nem beszélés. Esetleg mikor ráértek mind ketten tartsatok csajos napot. Remélem segitettem valamit.
2014. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vele elég nehéz megbeszélni bármit is sajnos :( Önfejű,makacs egy nő :D


Hát jó ötlet a skype.Csak az a baj,hogy este 7-8 körül ér haza a párja és onnantól ő nem foglalkozik mással.Ő pedig fél 5-5-ig dolgozik kb fél6 6-ra ér haza..aztán mindig lefürdik,kicsit összerámol,kaját csinál a párjának,hogy legyen mire haza ér..mondjuk szoktunk így is beszélni,de csak 15 perceket max...amikor szabadnapos akkor meg mivel nekem nem olyan szigorú a melóhely akkor irkálgatunk,meg ha végzek beszélünk telefonon.

De úgy átlagban heti 1x tudunk rendesen beszélni,találkozni meg össze vissza pár órákat. Ma is szabadnapos volt,mondtam,hogy jöjjön le előbb,hogy tudjunk beszélgetni,de ő nem,mert a párjával akar lenni,ő azt tervezte,hogy egész nap együtt lesznek,csak neki a szempilla miatt le kellett jönni,meg haza ugrani pár ruháért.Nem is maradt túl sokat talán 1 órát maradt még.Utána meg ment.


Keres másik melót,mert ez neki se jön be,hogy hétköznap van szabadnapja .De se én se senkivel nem tud találkozni mert mindenki dolgozik.

Aztán most a héten ebből is vitáztunk,hogy én meló után már nem akartam beutazni hozzá Pestre.Ő meg ki volt,hogy egész nap otthon van egyedül és még én se vagyok hajlandó bemenni.De az nap elég sok problémám volt.Nem hogy járkálgatni... végül bementem este pár órára,feleslegesen..mert nem úgy alakult mint terveztük..megint inkább lecseszett,hogy milyen barátnő vagyok..

De tényleg csak akkor van veszekedés ha én nemet mondok.Régebben nem volt ez probléma kicsit húzta a száját,de fél óra alatt minden ugyan olyan volt..elfogadta..de most meg teljesen megbolondul ha nemet mondok és én ezt nem értem.

Mindenre meg nem fogok igent mondani,nekem is van egy határ.Erről akartam amúgy vele beszélni,hogy miért kell ki magából ha nemet mondok.Mondjuk nem csak velem ilyen,másokkal is hallomásból tudom.Ő ilyen személyiség. Anyja meg is kérdezte,hogy tudok vele barátkozni,mert elviselhetetlen :D Hát eddig jól kezeltem,csak most már túl sok a vita, minden héten kb :S

2014. okt. 4. 22:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Csajos nap jó ötlet.Csak mikor az a jó kérdés :/
2014. okt. 4. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!