Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom feltenni a...

Miért nem tudom feltenni a tampont?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, muszáj lenne használnom, de negyednél tovább nem megy fel. Miért nem, mit csinálhatok rosszul?

2016. jún. 28. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem szűk vagy odalent,próbáld meg pár év múlva mikor már nem leszel szűz
2016. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
miert lenne muszaly?
2016. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem kell megkérdőjelezni, amit írtam. Válaszokat kértem, nem értetlenkedést. Mert nyaralni vagyok. Vízparton. Először a tengeren és nem akarom, hogy elrontsa a menstruációm a nyaralásomat.
2016. jún. 28. 23:10
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

2. gondolom éppen nyaralnak/nyaralni mennek és a kérdező is szeretne bemenni a vízbe


kérdező, nem lehet, hogy rossz irányba tolod?

2016. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, fogalmam sincsen, nem mertem annyira próbálgatni, mert kicsit kellemetlen érzés volt, aztán pedig be is stresszeltem, hogy nem megy. Kicsit hátrafelé kell ha jól tudom. Az nem gond, hogy enyhén fáj és furcsa érzés? Attól még nyomjam beljebb?
2016. jún. 28. 23:14
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, megnézted az útmutatót. Viszont nem tudod, pontosan merre kell nyomni. Segíthet, ha először az ujjaddal, tampon nélkül megkeresed, hogy merre kell menni, nekem ez annak idején segített. Legeslegelőször nekem se ment s néha máskor sem akaródzott, de általában nincs a világon semmi baj. Persze van, akinek tényleg nem megy be a mini tampon sem. Amúgy vannak ilyen extra vékony, hegyes végűek, azokat a legkönnyebb berakni...
2016. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, nemsokára fürdök, megpróbálom, amit mondtál, és holnap délelőtt újra megpróbálom. Jöhetnek még a válaszok, és szerintem majd írom, hogy mi történt, sikerült-e vagy nem. Akkor könnyebb feltenni, ha erősebb a vérzés? Ha nem olyan erős, akkor normális hogy nehezebb!
2016. jún. 28. 23:18
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Te ostoba vagy, ha erre itt keresed a választ, és nem egy nőgyógyásznál.
2016. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Miért lennék ostoba Istenem? Hogy lehez valaki ennyire értetlen? Horvátországban vagyok a barátnőmékkel, egy szimpla tampon felhelyezés a téma, és mivel rohadtul tapasztalatlan vagyok, nem tudom hogy hogy csináljam, persze elmondták, de nem ilyen egyszerű. Rosszaindulatú vagy. fordulj te inkább egy orvoshoz :)
2016. jún. 28. 23:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erős vérzésnél sokkal könnyebb betenni is, jobban csúszik, ez eléggé logikus, azt hiszem.
2016. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!