Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat ez a pár kellemet...

Mire utalhat ez a pár kellemetlen tünet? Összefügghetnek?

Figyelt kérdés

Összefügghetnek? -

-hányinger, szivdobogasom neha erzem

Alhasam nagyon fáj, nem gorcsol, hanem szabalyosan folyamatosan faj.Eleinte nem sokáig de mar egyre surubben.

- reggel rendszeresen izzadtan èbredek

- gyomorègès èrzèse fog el ès nem mulik sokszor napokig.2maximum...

3hete van ez, nemtudom hogyan mehetnek orvoshoz. Nincs tb-m egyenlore.

Utana olvastam de nemsok ertelme van h ijesztgessem magam!

Sokszor melltartót sem tudom elviselni.


2016. jún. 28. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

attól, hogy nem fizeted a tb-t el lehet menni orvoshoz


mágándokihoz és sima orvoshoz is, a tb nem fizetése csak adóhátralékot keletkeztet, nem veszik el a jogod az ingyenes ellátásra

2016. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Istenem!!

Nagyon nagyon koszonom h irtal, valaki azt mondta h ilyenkor kiszamlazzak es ha pl korhazba kerulok vagy ott kell vizsgalat az egy vagyon lenne.. A haziorvos meg fizethető

2016. jún. 28. 23:59
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyebkent nincs tipped mi lehet ez?

Most sem tudok aludni, ugy eg a mellkasomnál es fáj az egèsz.

2016. jún. 29. 00:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Triviális, terhes vagy.

Terhességi teszt, ahhoz nem kell TB, csak pénz.

2016. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet refluxos vagy, de nem minden tünet függ össze, stresszes is lehetsz, de ki kell vizsgáltatni.

TB-det rendezd, mert háziorvos is ingyen ellát és kórházban is ingyen ellátnak, de OEP jelenti NAV felé, hogy nem vagy biztosított és NAV behajtja visszamenőlegesen is a havi járulékot, bírsággal és kamattal.

2016. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is ez volt. Liszterzekenyseg. Ne egyel lisztet, se a szarmazekait. Jod kekul a liszttartalmu eteleknel. Vizsgald meg. Liszt=kemenyito!

Orvosok nekem se talaltak ra 20 ev vizsgalgatas alatt, h a lisztmentes etrenddel megoldodik az osszes problema.

N

2016. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes azzal kuszkodnom kell majd h egyaltalan sikerul. Orulok ha eljutok odaig h legyen ertelme tesztet vennem.:/

Utolso enis erre gondoltam, ha megyek a haziorvoshoz akkor emlitem nekI h ez a gyanum.

2016. jún. 29. 11:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Egyik sem nyert.. korhazba kerultem 22:30kor szivrohamom volt. Rovid a PQ tavolsag.
2016. jún. 30. 01:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy elmentél orvoshoz. Jobbulást.
2016. jún. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mento vitt.

Koszonom szepen a gyogyszerek segitettek. Jobban vagyok

2016. jún. 30. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!