Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi más lehet, ha nem felfázás?

Mi más lehet, ha nem felfázás?

Figyelt kérdés
Ebben az évben már harmadjára van olyan,hogy azt érzem egy pisilés után,hogy még mindig kell,de érzem,hogy csak pár csepp. Tipikusan az az érzés,hogy nagyon-nagyon kell pisilnem. De ez olyan 1-1,5 óráig tart,aztán elmúlik.
2016. júl. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azert mert sokaig tartod vissza?
2016. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Soha nem tartom vissza. Egyszer csak az egyik pisilesem után érzem,hogy picit mintha égne belülről és érzem,hogy van még,ami ki akar jönni és annyira "erőteljes" érzéa,kellemetlen nagyon.
2016. júl. 3. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak a köznyelv hívja felfázásnak.

Bakteriális fertőzés, más néven cystitis, más néven húgyúti fertőzés, más néven hólyaggyulladás.

Ezekben a témakörökben találsz infókat a neten és kiválaszthatod a neked megfelelő terápiákat, ill. a tudással könnyebben megelőzheted az újra kialakulását is.

Mielőbbi gyógyulást.

2016. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nos..szerintem ha nem is tűnik nagy dolognak.. Menj el dokihoz és kérj egy vizeletelemzést.Nekem is így kezdődött másfél éve,csak egy enyhe kis felfázás,aztán már hőemelkedés..akkor mentem el a dokihoz,vizeletemben genny és egy kis vér is..antibiotikum..egy hónapig minden oké antibiotikum után..aztán következő hónapban kezdődött előröl.Voltam nógyógyásznál,utológusnál,hugyhólyagtükrözésen,ultrahangon,de nem találtak semmit.Egy év alatt 13 antibiotikumkúrán voltam túl..már nem emlékeztem hogy milyen amikor minden rendben van velem.Aztán elhatároztam,hogy nem megyek már a háziorvoshoz sem..mert egyszerűen nem vett komolyan..görcsoldón éltem majdnem egy hónapig..majd egy nap már úgy görcsölt a vesém,hogy felülni nem bírtam..végül 2 hónapja már nem jött elő,bár azt meg nem mondom mitől szűnt meg.😊Kipróbáltam mindent amit a neten találtam:tőzegáfonya,urogis,propolis..szóval röviden,hogy én mennyit szenvedtem..nem kívánom senkinek..menj orvoshoz szerintem😊egy vizeletvizsgálatból kiderül
2016. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2016. júl. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!