Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion - d 100 után iszonyatoss...

Klion - d 100 után iszonyatoss viszketés. Ez normális?

Figyelt kérdés
Trichomonas fertőzésre kaptam, ami nem jar viszketessel csak ego fajdalommal. Menjek el nogyogyaszati ugyeletre vagy inkabb varjak hetfoig es a magam dokimhoz ?

2016. júl. 3. 04:11
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Az első pár napon csíphet, ez jelenti azt, hogy dolgozik az anyag. Nálam mindig így volt, és a kezelés végére teljesen elmúlt a probléma is.

19L

2016. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem igazán csípett, hanem viszkettem de nagyon. de nem belulrol inkabb csak kívülről aztan bekentem canesten krémmel es most minden oke. akkor is folytassam? :/ felek hogy allergias reláció vagy ilyesmi.
2016. júl. 3. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy allergia lenne. Én folytatnám a kezelést, amíg az orvos mondta.
2016. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
folytattam de ma reggelre meg durvabb viszketés tort ram es mar a canesten is épphogy csak elmulasztotta , úgyhogy most megyek a nogyogyaszatra es megkerdezem mi a teendő.
2016. júl. 4. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mondtak ?:)
2016. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy folytassam a klion kúrát és írt fel mellé betadine hüvelykúpot, hogy egymás után helyezzem fel... én várok közte 1-2 órát ilyen gyulladtan kb fel sem férne a kettő ... de használt, mert elmúlt a viszketés így és a gyulladás is mintha többet javult volna.:)
2016. júl. 5. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!