Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar megjönni a menstruáci...

Nem akar megjönni a menstruációm, pedig nem lehetek terhes. Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Májusban jött meg először....első nap jött egy kicsit utana is másnap s ennyi .Már 23 napja megkellett volna jöjjön de nem jön mit tegyek? A fehèrfolyásom jön rendesen.

2016. júl. 3. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Lehet hogy fél év múlva jön meg legközelebb, 3-4 év is lehet, mire beáll rendszeresre. Ez nem úgy működik, hogy egyszer megjön, aztán onnantól 28 naponta.
2016. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs, kezdetben a menstruáció nem pontos, sok időre is kimaradhat.
2016. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első után nem jön meg azonnal időben a második :) nekem anno nagyjából 5 hónap múlva jött a második, szóval nem kell aggódnod. 2 év alatt kellene rendesen beállnia a 28-35 napos ciklusra.
2016. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem 4 hónapig nem jött meg az első után, még nem állt be a ciklusod, ez még teljesen normális
2016. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónap kimaradés is normális még.
2016. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is majdnem ugyan ez volt, 2 hónapig rendesen jött az elején, aztán meg kb 5-6 hónapig semmi...
2016. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!