Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálhatok miközben...

Menstruálhatok miközben szedem a symicia nevű fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Beszedtem a második levéllel, és a szünet 5.napján kezdődött el a vérzés, ha a 8. Napon elkezdem ismét a gyógyszert szedni akkor abbamarad? Azért kérdezem mert nyaralni megyünk a tengerpartra és nem szeretném hogy hátráltasson..

2016. júl. 4. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Persze.Attól megvonásos vérzés a neve,hogy az új levél kezdetével elmúlik a menzesz.
2016. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első pár szemnél még meg szokott lenni, ha a gyógyszerszünet második felében jön meg. Nem zárja el egy szem tabletta a már megindult vérzést, mint egy csapot. Szépen fokozatosan hagy alább, mint egyébkênt is.
2016. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyengít rajta, de 100%-ig nem múlik el rögtön, nekem is 1-2napig még tart egy kis pecsétlés, barnázás utána mert amúgy a 4.napon jön meg.
2016. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!