Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Észrevettem, hogy a méhszájamo...

Észrevettem, hogy a méhszájamon egy-két kisbúbot tudok tapintani, talán mint egy pattanás nagyság. Mi lehet, komoly?

Figyelt kérdés

Voltam tavaly nőgyógyászati szűrésen, s már akkoriban is kitapintottam ezt ott, a párom is azt mondta mikor én legelőször észrevettem magamnak, hogy az már régebben is ott volt (6éve együtt vagyunk). Idén is látott már nődoki, mert volt sajnos gombám, amire kaptam kúpot... és rendbe van, meg voltam vizsgálva akkor is. Mostanában tervezem az idei szűrést megejteni.

Mi lehet ez, lehet hogy egyszerűen csak ilyen nekem és kész, mert ha korábban is ott volt és voltam szűrésen és rák vagy ilyen lenne ki kellett volna derülnie ugye? Lehet hogy valami rossz? Merjem mondani a dokinak? (Nem ciki mit tapizom ott magam?)

Segítsetek,aggódom!


2008. szept. 27. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha komoly lenne, a dokinak észre kellett volna vennie. De azért menj el hozzá és mond el a problémádat!
2008. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!