Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek ettol terhes? 16/l surgos

Lehetek ettol terhes? 16/l surgos

Figyelt kérdés
Tenyleg nagyon hulye kerdes lesz. En is csodalkozok magamon de nagyon elkezdtem felni. Szuz vagyok. Senkivel nem voltam. Soha. De nem jon meg mar 8 napja es nagyon felek. Soha nem szokott kesni es soha neem kesett meg. Azon gondolkodtam hogy ugy lehetek e terhes hogy pl az aberralt neveloapam esetleg bele/rarecskaziz a zuhanyrozsara vagy valahova es en ugy mosom meg ha utana megyek furdeni. Szerintem az nem letezik ugye?? Tenyleg sose szokott kesni es nem vaagyok stresszes se. Valami magyarazat? Ami megnyugtat? Esku meg egy leoltas hogy 'mekkora idiota vagy' is segitene...

2016. júl. 5. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

mekkora idiota vagy


NEM

2016. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
De, ha te vagy Szűz Mária
2016. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Erre vartam :'DD tuti?
2016. júl. 5. 22:34
 4/11 anonim válasza:
69%
Nem lehetsz terhes, ne aggodj.
2016. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehetsz az.Nem vagy idióta csak megilyedtél.Felnőtt korodig ez még nem áll be teljesen nem kell megilyedni hogyha néha rendszertelen
2016. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehetsz. A spermiumok nem maradnak eletben a levegon/vizben. Az idojaras, frontok miatt is keshet, a megnovekedett c-vitamin bevitel miatt stb. Nagyon sok minden befolyasolja. Nem vagyunk gepek, hogy mindig pontos legyen. Ennyi keses siman belefer. Meg gondolj bele, hogy akik babat szeretnenek is altalaban probalkoznak sokaig. Nem olyan konnyu azt meg ugy sem osszehozni. Nem hogy igy... ez most butasag :)
2016. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Tuti nem!!
2016. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
en ugy tudom vizben életben maradnak a spermiumok. persze ettől lehetetlen , hogy terhes legyél. szoval nyugi :)
2016. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KJUsul ***** válasza:
84%

Nem, nem lehetsz. Az aberrált nevelő apádtól csak akkor lehetsz terhes, ha elkábított és álmodban megdugott. Vagy ha ugyanezt eljátszotta valamelyik szintén aberrált haverod egy házibulin.


Gondolkozz el azon volt-e mostanában ilyen eset, hogy furán, kábultan ébredtél..... ha nem akkor nincs baj.

2016. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
16 éves korig normális ha késik.
2016. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!