Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majus 24. En jott meg eletembe...

Majus 24. En jott meg eletemben eloszor a menstruaciom de azota nem jott meg! 13 eves vagyok. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Kamaszkorban ez meg normalis? Tobb helyen is azt irtak hogy igen! Nem tudom hogy mi van kimaradhatott volna? Vagy komolyabb a baj? Egyszer menstrualtam meg csak . Most vasarnap (07.10.) jonne meg 3. Nak ha nem jon meg mitcsinaljak? SOS SOS nagyon fontos!!!!!!!

2016. júl. 6. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális! Lehet, hogy a második menstruációd csak fél év múlva jön meg. :D Miért hiszi azt az összes 13 éves kislány, hogy ezentúl 28 napra pontos lesz? Senki nem világosít fel titeket?
2016. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Irány az orvos.
2016. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"Tobb helyen is azt irtak hogy igen!" - akkor higgy nekik, a nők csinálják már ezt egy pár ezer éve, van tapasztalatuk. Teljesen általános, hogy valakinek először megjön, és aztán hónapokig semmi. Lassan indul be, nem gombnyomásra.
2016. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg ezer ilyen kérdés van itt. 2 év alatt kell rendesen beállni a menzeszednek. És nekem is az első után kb. fél év múlva jött a következő. Teljesen normális.
2016. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az is normalis ha most honapokig kimarad. Aztan megjon pl 20naponta... nagyon fiatal vagy!
2016. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sem allt meg be ! Orvoshoz nem fogok menni 13 evesen meg nem is lehet nogyogyaszhoz menni nem? De nrm is akarok!
2016. júl. 7. 23:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de felesleges. Befog allni, majd 16-18evesen raersz! Ilyenkor ha szuz vagy vegbelen keresztul neznek vagy sima hasi Uh
2016. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miert uh a sima hasi? Rossz?? Amugy felesleges? Befog allni??
2016. júl. 7. 23:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Mint ahogy mindenki leírta, FELESLEGES orvoshoz menni, mert be fog állni de ez időbe telik!!! Ráérsz majd 16-18 évesen parázni ilyen miatt. Most nem kell. Majd jön. Csak arra figyelj hogy a táskádban mindig legyen betét, arra az esetre ha meglepetés érne.
2016. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem "uh a sima hasi" 😅😅😅

A sima hasi uh azt jelenti, hogy sima hasi ultrahanggal vizsgálnak meg (az uh az ultrahang rövidítése). Ez nem fáj, zselét kennek a hasadra, és azon tologatják a műszert, ami mutatja, mi van a hasadban.


Nőgyógyászhoz már akár 8 éves gyerek is mehet (olvastam itt egy kérdést, amit anyuka tett fel, hogy a 8 éves kislánya összeszedett valami fertőzést fürdés közben, és elvitte gyermeknőgyógyászatra). 14 évesen ide te is mehetsz, bármi gond van. De mivel csak simán nem állt be a mensid, teljesen felesleges.

2016. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!