Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóval, párommal kisbabát...

Szóval, párommal kisbabát szeretnénk, ezért abbahagytam a gyógyszer szedését. Világ életemben kevés volt a menstruációm, a gyógyszer előtt, és közben is, de mióta abbahagytam szinte ömlik belőlem!?

Figyelt kérdés

A legnagyobb tampon is megtelik 2-3 óra alatt teljesen. Kicsit aggódom miatta, szerintetek ez normális? Más is volt így?

Köszönöm a válaszokat! :)



2012. júl. 3. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én abbahagytam, orvosi utasításra, nem lett több. Szerintem beszélj az orvosoddal, nem biztos, hogy rosszat jelent, ne aggódj, de ő biztosan tud valami hasznosat mondani, főleg ha babát szeretnétek! Fő az egészség, én tuti felkeresném az orvosomat, és ezt tanácsolom Neked is!
2012. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Normális....
2012. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm szépen, szerintem is jobb, ha beszélek vele erről, kicsit furcsállom a dolgot, mert először arra fogtam, hogy még nem állt be a ciklusom. Ez viszont már a 3. gyógyszermentes vérzésem, ezért kezdetem el aggódni, és nagyon kellemetlen is számomra, hogy ennyire folyik. :S

Második, nem tudom miért kell a "...."!? Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk, és nem kell lenézni, hülyének nézni a másikat, ha problémája van.

2012. júl. 3. 10:32
 4/5 Ani7999 válasza:
74%

Szerintem nem normális az ilyen változás.Én is ugyanebben a cipőben járok csak fordítva.Most alig van vérzésem ahhoz képest h éjszaka tampon betét mellett átáztam.

De én most csináltatok nőgyógyásznál egy hormonprofilt.

Szerintem neked sem ártana főleg ha babát szeretnétek,én kíváncsi lennék a helyedben h rendben van e a progeszteron és ösztrogén szintem a baba miatt.Sok sikert a babához.

2012. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nálad minden rendben lesz. Lehet, hogy tényleg nekem is csináltatnom kellene egy hormonvizsgálatot. Egyébként is jövő hónapban tervezem, hogy megyek orvoshoz, épp a babatervezés miatt. Neked is köszönöm a válaszodat, és a jókívánságot is. :)
2012. júl. 3. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!