Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV vírus-sárga folyás? Lehet...

HPV vírus-sárga folyás? Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve tudom,hogy sajnos HPV vírus van a szervezetemben,ráadásul két agresszívebb fajta (16,52). Elvileg legyőzi a szervezet magától is. Mióta kiderült, folyamatosan immunt erősítek vitaminokkal, grapefruit cseppel,gyümölcsökkel,sokkal kevesebb cukrot fogyasztok,havonta csinálok egy grapefruit kúpos kúrát is.

1 hete kaptam meg orvosi tanácsra a 2. hpv vírus elleni védőoltást,orvosi tanácsra és kb 2 hónap múlva még lesz egy. Rákszűrésen,és hpv teszten kb 3 hónappal ezelőtt voltam,amikor rákérdeztem,hogy nem lenne-e esedékes újra egy rákszűrés azt mondta,hogy majd ha a 3. injekciót is megkaptam. Csak az még két hónap... (Egyszer már volt P3-as eredményem,az utolsó P2-es lett)

Pár napja érzem,hogy fáj a hasam,és sárga színű folyásom van. Ameddig nem jutok el az orvoshoz csinálok egy grapefruit kúpos kúrát,de rettenetesen aggaszt hogy mi lehet ez. Szerintetek lehet összefüggés a meglévő hpv vírus és a folyás között?

Egyébként nem akarok minden aprósággal az orvoshoz rohangálni,csak nagyon félek,hogy a hpv elkezdett rossz irányba mozdulni.


Köszönöm szépen a válaszokat!!!


2016. júl. 7. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A grapefruit kúpos kúra mit takar? Tudományosan bizonyított, hogy a grapefruitmag-kivonat egy átverés, én is évekig használtam, de az égvilágon semmi nem történt, sőt, bizonyos gyógyszerekkel kölcsönhatásba léphet, ezért még káros is lehet. Az enyhe, szagtalan sárgás folyás ciklustól függően normális is lehet, a hasfájás pedig akár pszichés alapon is jelentkezhet, ezért én nem aggódnék annyira. A grapefruitos kúpot viszont nem tartom túl jó ötletnek.
2016. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!!!


Kúpot jelent a kúra. 5db-ot. December óta szedem belsőleg a grapefruit kivonatot,mióta kiderült a HPV. Azóta nem voltam beteg,még megfázva sem.


Aggódom mióta van ez a gond. Annak tudatában,hogy majd babát is szeretnék. Egyébként 25 éves vagyok.

2016. júl. 7. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Házilag készített kúpot használsz? Ha igen, pontosan mit teszel bele? (Előző voltam)
2016. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem,házilag nem merek ilyet készíteni,nehogy valamit elrontsak.


Ezt használom pontosan: [link]


Halvány sárga színű a kúp,ma van a 4. nap,hogy elkezdtem a kúrát,remélem már csak amiatt sárga a betétem,hogy néhány összetevője kiürül.


Azért dokihoz elmegyek,nehogy gond legyen.

2016. júl. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!