Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1,5 hete késik. Teszt negatív....

1,5 hete késik. Teszt negatív. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kistesót, 11 hónapja próbálkozunk de nem rágörcsölve. Ha jön, jön, ha nem, nem. Mi ráérünk címszóval. És tényleg. Nekem mindig hamarabb jött meg. Most 1,5 hete késik. Folyásom van, kicsit talán erősebb, mint kellene, néha görcsölök. De a havim sehol. Teszt negatív lett, és semmi terhességi jelem nincs. Orvoshoz időpontom csak hó végére van. Csak tapasztalatokat szeretnék kérni. Volt már valakinél ilyesmi? Kicsit pánikba estem, hogy talán valami baj van.

2016. júl. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen érzékenységű a teszt? Lehet, hogy még nem mutatja ki, olcsóbb teszteknél, van hogy csak 1-2 héttel a nemvárt után mutatja ki.
2016. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

X epil teszt kék kupakos.

Lánykámat ugyanez a teszt ennyi késéssel azonnal kimutatta.

2016. júl. 7. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A ClearBlue-ról írták egy másik kérdésnél, hogy pár hetes terhességet is kimutat.


Majd az orvos többet mond, én mindenesetre szurkolok nektek :)

2016. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maskor facellet ajanlom.:)

Amugy lehet h kesobb fogant vagy kimaradt a peteeresed. Minden nonek kimarad parszor evente

2016. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!