Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nincs semmi fertozesem, es...

Ha nincs semmi fertozesem, es semmi bajom, de parom szerint megis meg furdes utan is budos vagyok ott lent az mitol lehet?

Figyelt kérdés
Voltam nogyogyasznal es semmi problema nincs, rendesen megszoktam mosni, bar sokat izzadok, de pasim szerint egybol furdes utan sincs jo illata, meg h akikkel eddig Voltam lanyokkal nem ilyen volt nekik... Viszont en magamon semmi kellemetlen szagot nem erzek..
2016. júl. 8. 05:57
 1/5 A kérdező kommentje:
* akikkel eddig volt lanyokkal
2016. júl. 8. 05:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem en voltam lanyokkal xd
2016. júl. 8. 05:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapból van egy szaga/illata. Olyan, mint a testszag. Van. Van, akiét kellemesnek érzed, vagy meg sem érzed, van, akiétől izzadság nélkül is hányingert kapsz. A pasidnak valószínű az alapszagod nem jön be. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
2016. júl. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt az alapszaggal van a gondja, az mindenkinek van, csak van akinek bejön, van akinek ez büdös. Ezen nem tudsz változtatni, nem jön be neki és ennyi.
2016. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj egy oltást marhacsípés ellen
2016. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!