Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Agresszió normális menstruáció...

Agresszió normális menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül agresszív gondolataim vannak menstruáció előtt és alatt. Néha olyan dühöt, sőt, gyűlöletet érzek, hogy még tudnék ölni valakit, vagy legalábbis komolyan megtépni, ráadásul ezek a gondolatok rendszerint teljesen ok nélkül törnek rám, hozzám se szólnak, elég ránéznem valakire. Néha én is megijedek magamtól. Egyébként nem vagyok egy agresszív ember, soha nem tudnék bántani senkit, ezért is nagyon szégyellem ilyenkor magam. A férfiak közelségét főleg nehezen viselem, a párommal se szoktam a legnehezebb napokon találkozni.

Ez mennyire normális?


2016. júl. 8. 09:57
 1/1 anonim válasza:

Nekem is hasonló gondolataim vannak. Ilyenkor minden és mindenki idegesít, leordítanám mindenki fejét legszívesebben, és igen, ok nélkül. Könnyebben leszek ideges is, és semmi nem jó.

Hülye hormonok... :))

2016. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!