Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na most akkor mikor fog...

Na most akkor mikor fog legkozelebb megjonni?

Figyelt kérdés

Cisztakra kaptam norcolutot.

2x minden nap egy hetig kellett szednem.

Mar az elejen tartottam ettol, orulok h rendszeres 31napos a menzeszem , boven eleg volt a cisztakkal szenvedni.. erre tessek norcolut miatt 3nappal elobb megjott.

Tudom nemsok. De befog kavarni? Legkozelebb is ilyen tajt varjam?

Tudom eleg nehezkes kerdes. De talan tapasztalatot tud valaki irni, esetleg tippet. Na meg h norcolutot mindig menzesz miatt adnak, mi a logikaja h cisztara kaptam? Tèny, erősebb tole a havim, es elviszi a cisztat, de a menzeszem amugyis mindig elviszi.


2016. júl. 8. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Nincs tapasztalatom de szentem 3 nap miatt nem kell aggódni es helyre fog állni. Nekem ne tudd meg milyen sűrűn jott meg csomószor e smeg élek. Nem kell aggódni helyre fog állni.
2016. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

En azert felek hogy 19.napon marad a peteeres de mostantol 29.napos lesz a ciklusom.

10napos lutearis fazis nem eleg a beagyazodashoz.

Ment a zold kez, koszonom a valaszt. Muszaj lesz kivarnom aug.22-ig szabin van a dokim. Es masikhoz nem megyek mert o koveti a dolgaim evek ota! :)

2016. júl. 10. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!