Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól hat a nem menstruacio...

Mikortól hat a nem menstruacio napjan beszedett fogamzasgatlo? Lehet bajom tole? Mikortol lehet vedekezes nelkul egyutt lenni? Mikor fog megjonni? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Lassan a 7. szem fogamzasgatlo tablettamhoz erek, amit egyebkent rosszkor vettem be mert azt hittem menstrualok kozbe ver nem jott masnapra, csak a barnas folyas. Azota szedem, viszont nem tudom hogy meg fog-e egyaltalan jonni, vagy mar nem is jon meg? Illetve az a kerdes is felmerult bennem hogy mikortol lehet kihasznalni a fogamzasgatlo elonyeit es gumiovszer nelkul mikor lehetek a parommal? Roxanelle tablettat szedem 7. Napja, 28 tablettat tartalmaz egy level, ha jol ertelmeztem nem lesz gyogyszer mentes napjaim, akkor kell a feher tablettat beszedjem amikor a 21db rozsaszin elfogyott! :)

2016. febr. 3. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A 28 tablettás fogamzásgátlónak az az elönye, hogy minden napra van egy, azaz nincs tablettaszünet és kevésbé felejted el az új levelet elkezdeni.


Elvileg a menzesz elsö napján kezdett egy hét múlva véd, de mivel nálad nem egészen biztos, hogy megfelelö idöben kezdted, ezért biztosabb, hogy ha csak a második levéltöl kezdve hagyjátok el az óvszert.

2016. febr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elso leveltol biztosan elhagyhato az ovszer?
2016. febr. 3. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A második levél megkezdésétöl igen. (De ez benne szokott lenni a betegtájékoztatóban is.)
2016. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt irja a betegtaj. hogy ha a mensi napjain veszem be. Arrol nem is ir ha valaki nem azokon a napokon szedi be elsokent.
2016. febr. 3. 18:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki meg?:/
2016. febr. 28. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!