Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízni szeretnék.12/l De...

Hízni szeretnék.12/l De hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és 150 cm 35 kg. Ami nagyon kevés.Elöl deszka hátul léc.Hogyan hízzak? Minimum 5 kgt szeretnék.De ezt hogy? Egyáltalán lehetséges ennyi idő alatt?

(minimum 1-2 hét alatt (ha lehetséges)) max. 1 hónap)

Előre is köszönöm. Sokat segítene.



2016. júl. 8. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél sokat.
2016. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Há egyééé :D egyébként tényleg. Kipróbálhatsz akármilyen hókuszpókuszt, de egy a lényeg : a bevitt kalóriának meg kell haladnia az elhasznált kalóriát.
2016. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oké, hogy enni kell, de 12 vagy.


Egy 12 éves lány természetesen elől deszka, hátul léc. Az a normális, ha így nézel ki. Tudom, tudom, néhány osztálytársadnak melle van, tudom, körülállják őket a fiúk és olyan szar utolsónak lenni, mert én is így voltam vele, de végül nem maradtam le semmiről. 15-16 évesen szedtem fel minden zabálás és hókuszpókusz nélkül 10kg-ot, mert én gyárilag akkor nőiesedtem meg. Tényleg szar volt jóformán mellek nélkül menni gimibe, szóval megértelek teljesen, de ha most felszedsz néhány kilót, attól nem szép nőies alakod lesz, hanem lesz rajtad 5kg zsír.

Viszonylag jó támpont, hogy megjött-e már. Ha még nem, akkor nincs miről beszélni a deszka-léc kérdésben, mert még nagyon nem tartasz ott... Ha igen, akkor jó eséllyel pár centi híján elérted a végleges magasságod és elkezdesz 1-2 éven belül nőiesedni.


Drukkolok neked, mert tudom, hogy milyen stresszes időszak tud ez lenni, de sajnos néhány dolgot el kell fogadni, ahogy van. Minél hamarabb beletörődsz és elfogadod, hogy igenis szép vagy attól, hogy van nálad jobb csaj, annál több boldog éved lesz. Én is szeretnék magamra 5 kg-ot ha kívánságműsor lenne, de nem tudok hízni normális ételeken. Egy amerikai csereprogram alatt sikerült minden erőfeszítés nélkül (aztán itthon magától leolvadtak azok a kilók), szóval ha olyan alkat vagy mint én, akkor az egyedüli "recept" a helytelen, USA típusú étkezés. Én ezt nem teszem meg magammal azért, hogy picit jobban nézzek ki és neked sem ajánlom. Az a sok cukor és egyéb vacak megbosszulná magát valamikor később, tehát hagynod kell a testedet a számára ideális súlyon üzemelni, maximum 2-3 év és rajtad lesz az az 5 kg, de jó eséllyel picit több is :)


L/25

2016. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Kislány, 12 éves vagy, ebben a korban normális a deszkaalak. Ne akarj gyorsan hízni, nem egészséges, pláne, ha csak zabálsz. Formásodáshoz sportolj inkább, a zsír nem szexi, és soha nem oda megy fel, ahonnan hiányzik. Pár éven belül úgyis növekedésnek és gömbölyödésnek indulsz, addig pedig ne akarj az áramvonalaiddal villogni a strandon, mert ahhoz még nagyon fiatal vagy.
2016. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alakod 12 évesen még egyáltalán nem ciki. Talán ösztönzés, hasonlíts magadhoz nyugodtan engem, hogy te még változhatsz bőven.

Én most, 17 évesen vagyok 150 centi és alig 35 kiló, mellem semmi.

2016. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha sok süketelést végig olvastad itt a lényeg:

sportolj, de pl futástól csak vékonyabb leszel

eddzél, és akkor jól nézel ki:

https://www.youtube.com/user/hunbars

2016. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentben kérlek cseréljétek ki a "süketelés" és a "lényeg" szókat.
2016. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!