Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késleltetése?

Menstruáció késleltetése?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy Yasminelle fogamzásgátlóval késleltethető-e a menzesz 2x egymás utan? Mar 3 éve szedem folyamatosan, de ezt meg nem próbáltam idáig. Tudom hogy hogyan kell, csak a kerdes az, hogy nagy gond-e ha 2 menzesz kimarad? Köszönöm! 23/L

#Yasminelke
2016. júl. 9. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ajanlatos!!!
2016. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, gond.

Csak bizonyos problémák esetén szokta orvos ajánlani, amikor fontos, hogy ne jöjjön meg. Pl. endometriózis. De ez orvosi javaslatra, orvosi ellenőrzés mellett történik.

Csak úgy nem szabad ilyennel kísérletezni.

2016. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a betegtájékoztatóban az all, hogy nem gond, es ellenőrzés nélkül lehetséges.
2016. júl. 9. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Olvasd el még egyszer!

Azt írják a betegtájékoztatóban, hogy lehetséges a menstruáció késleltetése, de nem javasolt.

Olyan esetről meg nem is írnak, hogy 2x egymás után.

2016. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltem az orvosommal, es az mondta, hogy 3-4 havonta 1x gond nélkül lehet a gyógyszer tovább szedésével késleltetni, de 2x egymás utan valóban nem ajánlott, mert lehet pecsetelo vérzés.
2016. júl. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!