Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel szüntessem meg a menstru...

Mivel szüntessem meg a menstruációs görcsöt?

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve menstruálok, eddig rendszeres volt, sosem fájt. Amikor anorexiás lettem akkor kimaradt 2 hónapot, majd ettől megijedtem és enni kezdtem, azóta normálisan eszem. Már kezd megint rendszeres lenni. De most fáj. Annyira nem, de folyamatosan tompa fájás van, és néha felerősödik.

Semmi gyógyszer nincs itthon, csak algoflex forte és multivitamin...

Úgy tudom hogy a vitamin is jó rá.

Melyiket vegyem be?

Vagy mit csináljak?

16


2016. júl. 11. 17:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Amugy most inkább barnásabb, nem vér szerű
2016. júl. 11. 17:27
 2/5 anonim ***** válasza:
melegvizes palack és pihenés, vagy melegvizes fürdő
2016. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a melegvizes flakon tenyleg jó, en 2 l-est szoktam,berakom a combom közé úgy,hogy felérjen a hasamra is. ebben a dögmelegben nem a legkellemesebb,de a fájdalmat enyhíti.

amúgy nekem is ez volt,bár én nem anorexiás voltam,hanem gyomorrontásom volt,és hányásfóbiám van. nem nagyon mertem enni és hirtelen sokat lefogytam. nekem is kimaradt,meg barna volt,azóta görcsölök durván. de ez a múlté,mára már egy bálna vagyok xd megtanultam h úgyse hányok

2016. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok,ja és simogasd a derekad a flakon mellé
2016. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pihentem, tornáztam egy picit és elmúlt.
2016. júl. 11. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!