Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem választja mindenki...

Katidkovacs159 kérdése:

Miért nem választja mindenki az Inofolicot az Inofem, és a többiek helyett?

Figyelt kérdés
már bocs, de túl sokat olvasgattam, és nem értem miért kérdés, hogy megveszem-e az EGYETLEN KLINIKAI VIZSGÁLATOKON átesett BIZTONSÁGOS készítményt, azaz az Inofolicot, vagy netről rendelgetek "de ugyanaz van benne" szereket. kibuktam, bocsi :(

2016. júl. 13. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mit nem értesz? Van két egyforma készítmény más néven, miért vennék a drágábbat ha nem muszáj?
2016. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát de pont ezaz, hogy nem ugyanaz. Nem ismeri senki a "többi" szer alapanyagainak a tisztaságát, az inofolicét meg igen.
2016. júl. 14. 12:54
 3/6 SzAnitae válasza:
25%

Én is próbálom mindenkinek mondani! Az Inofolicban lehet bízni, a többiben én nem mernék annyira, de nem adom fel, ha hülyeséget olvasok, mindig megírom, hogy az a sok ezer nő aki babát kapott az inofolictól, az nem véletlen :)


és ne akarjuk már kanállal méregetni a konyhaasztalon.


aki pedig az árral jön, csomószor akciós, most is akciós az inofolic!

2016. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) Na! akkor nem vagyok egyedül.


Nem is értem az Inofolic a saját oldalán miért nem kommunikálja ezt jobban?? Úgy kell kutatni a netet :D mondjuk így is meg lehet találni az infót, csak munka. Na de nem baj, addig is majd akik használják, terjesztik az igét, ahogy eddig! :))

2016. júl. 21. 12:47
 5/6 Garamvári Anna válasza:
96%
Sziasztok! Én kipróbáltam az Inofolic-ot, az amerikai terméket és az inozitol port folsav tablettával is. Ha megnézitek az Inofem honlapját (www.inofem.eu), onnan letöltheted a klinikai vizsgálatuk eredményét, vagyis innentől nem csak egyetlen készítmény rendelkezik ilyen vizsgálattal. Az meg, hogy mi a biztonságos és mi a nem..?! Én tudatos vásárlóként utánanéztem és mindkét pontosabban mindhárom termék rendelkezik OETI notifikációval. Vagyis a termékeket a hatóság jóváhagyta. Az OETI viszont nem vizsgálja az összetétel minőségét, a honlapjukon ez is elolvasható, így azt állítani, hogy "A" vagy "B" vagy "C" termék közül melyik a biztonságos(abb) ezen tények tudatában, hát no comment.... Az Inofem ugyanúgy elérhető a gyógyszertárakban, mint a kizárólagos magyar forgalmazója webáruházában. Én Inofemet szedek március óta és láthatóan javultak az eredményeim gyógyszer nélkül, éleetmód-válással, úgyhogy engem ez az egyetlen tény nyugtatott meg, illetve hogy utánanéztem annak, hogy Magyarországon hogyan ellenőrzi a hatóság az étrend-kiegészítők összetételét forgalomba hozatalkor. Konkrétan sehogy. Mindenki azt veszi, amit legjobbnak tart, szíve-joga.
2016. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Kicsit olyan benyomásom támadt a kérdésről, mint amikor a C-vitamin "tisztaságát" feszegetik. Ezek nagyon pontosan meghatározott molekulák, amik akkor is ugyanazok a molekulák, ha zacskós kiszerelésben kaphatók vagy egy almafa ágán ücsörögnek. Ahogy a C-vitamint sem lehet megkülönböztetni aszerint, hogy szerves, szervetlen, tiszta, növényi vagy másik galaxisból érkezett, mert ha bármilyen különbség lenne a molekulában, az már nem C-vitamin. Pl. eggyel kevesebb oxigénnel α-ketoadipinsavról van szó, eggyel több oxigénnel meg citromsavról. Egyiktől sem várhatóak az aszkorbinsav egészségügyi hatásai. Természetesen a gyógyhatású készítmények, táplálékkiegészítők gyártói kihasználhatják az általános tudatlanságot abban, hogy a saját tökugyanolyan C-vitamin molekulájuk köré hangzatos tündérmeséket költenek, biztosra veszem, hogy van olyan ügyfél, akinek el lehet adni, hogy az adott C-vitamin pótló hatásosságát klinikai vizsgálatok bizonyítják és ezért kiemelkedően jó vagy biztonságos, miközben nyilván minden más C-vitamin életveszélyes, de minimum zöld pikkelyeid nőnek tőle. Talán az Inofolic azért "nem kommunikálja ezt jobban", mert ő nagyon is tisztában van saját termékének a palettán elfoglalt valós helyével és tisztességesebb annál, hogy így manipulálja a vásárlót. Azért nem kell félteni, mert találkozni orvosi rendelőkben a reklámanyagaikkal.


Egy Inofolic egyetlen esetben kelhet árversenyre a mérőkanalas verzióval: ha legalább féláron lesz kapható, hiszen a kanalas termék kétszer annyi ideig elég és még így is olcsóbb.

Az szerintem egyáltalán nem kellene, hogy bárkit is ilyen szinten érzelmileg megérintsen, hogy más felhasználók számára melyik kiszerelés jobb. Mi van akkor, ha valaki négy adagban szeretné beszedni a napi adagot? Vagy ha csak felet szeretne szedni, de két részre elosztva? Mindez a tasakkal nagyon macerás lenne.

Nem beszélve a környezeti hatásáról egyrészt a gyártás során, másrészt a megtermelt hulladékmennyiséget tekintve.


Nem gondoltam, hogy pont az az elítélendő vásárlói magatartás, ha valaki nem a márkára nyomul, hanem pont hogy utánanéz a dolgoknak, ami egy ilyen készítmény esetében a hatóanyag és egyéb segédanyagok. Mert szinte mindennek van egy nem reklámozott, következésképp olcsóbb megfelelője. Ha ebből indulunk ki, megtaláljuk.

2018. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!