Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete voltam fogorvosnál...

Egy hete voltam fogorvosnál nagyon erős fogfályás miatt (többi lent) mit választja?

Figyelt kérdés
A doktor azt mondta, hogy túl nagy a lyukaz egyik fogamban, és hogy már látszik az idegszál. Ezután tett bele egy átmeneti tömést, ami néhány napig elmúlasztja a fájdalmat,de most pénteken (március 27-én) vissza kell menjek, hogy kiszedje az idegszálat, vagy húzza ki a teljes fogamat és tegyen a helyére egy műfogat. Valamiért halálosan félek a fogorvosoktól és azt szeretném tudni, hogy melyiket választjam a fenti 2 lehetőség közül, mármint, hogy melyik a kevésbé fájdalmas. 14 éves fiú vagyok....pls segitsetek értelmes válaszokkal....előre is kösz.

2015. márc. 24. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
..... választjak*
2015. márc. 24. 16:01
 2/5 anonim válasza:
Rossz hírem van. Egyik sem kevésbé fájdalmas. Az ekkora bajnál már nem lehet fájdalom nélkül dolgozni.
2015. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem addig, amíg menthető egy fog valamennyire is, addig érdemes érte küzdeni, ráadásul te még fiatal is vagy hozzá, előtted az élet
2015. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
..... egyszer túl kell essek rajta... sajnos :D köszönöm segitséget.
2015. márc. 24. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig azzal vigasztalom magam, hogy az a fájdalom csak egy rövid ideig tart, ami el fog múlni, és ami utána következik, sokkal jobb lesz
2015. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!