Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? (részletek lent)

Mitől lehet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval ma láttam hogy a bugyimban barna foltok vannak(olyan mint amikor megjön legalábbis szerintem) viszont már 2 éve megvan és mindig szinte napra pontosan jön meg és nekem legutóbb július elsején jött meg. Mitől lehet ez? Amúgy nem "vérzem" úgy mint menstruáció során, csak a barna foltokat látom a bugyimon.

Előre is köszi a segítséget és bocsi ha kuszán fogalmaztam de eléggé megijedtem.



2016. júl. 13. 19:24
 1/1 anonim válasza:
Lehet ez már csak a vége a menstruációdnak.Velem is így szokott lenni,ilyenkor csak tisztasági betétet kell használni,míg el nem tűnik a barna folt.De ez attól függ hogy a vége-e,hogy mikor volt meg: július hanyadikán?
2016. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!