Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrűbben kell pisilnem, de...

Sűrűbben kell pisilnem, de nem ittam többet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap óta furcsa érzésem van. Sokkal gyakrabban kell pisilnem, pedig nem iszok többet. Ráadásul egy pisilés alkalmával elég sok távozik. Nem értem mi a gond. Hólyaghurut nem lehet szerintem. Volt valakinél ilyen? Cukorbetegség előjele lehet?
2016. júl. 16. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egybol a legrosszabbra gondolni... gondolj bele, eddig dog meleg volt, izzadtal eleg sokat. Most lehules van, nem izzadsz, de ugyanannyi folyadekot viszel be. Valahol tavoznia kell...
2016. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első hozzászóló ír,teljesen logikus.

Amennyiben nő vagy, a szervezet visszatartja a vizet a mensi előtt pár nappal,ami utána nekiáll ürülni.

Lehet attól is,hogy kevesebb a sóbevitel,akkor is több vizelet ürül. Ha magasabb a vérnyomásod,a szervezet ezzel kompenzál.

2016. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!