Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrűn kell pisilnem ( 2-3...

Sűrűn kell pisilnem ( 2-3 óránként v még sűrűbben) Lehet h felfáztam?

Figyelt kérdés
Semmi más nem utal rá
2010. nov. 27. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem is 2-3 óránként pisilnem kell, mert ez teljesen normális, főleg, ha megfelelő mennyiséget iszik az ember....
2010. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Üdv. Prosztata vizsgálat ajánlott.
2010. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha felfáztál volna akkor felállnál a wcről és már pisilned kellene. És nem is tudnál csak 1-2 cseppet, csípne, görcsölne és a hasad is feszítene. Szóval ez normális.
2010. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10:26....már ha van neki :D
2010. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában én is egy törpe vízerőmű vagyok :D
2010. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem. Nincs prosztatám. A probléma az h van h ennél is sűrűbben kell. Még akkor is ha alig iszok, v semmit.
2010. nov. 27. 10:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ez nem megszokott nálad,akkor valóban eséllyel fáztál fel.Nem mindenkinek csíp a dolog.Rengeteg folyadék,hogy kimossa a baktériumokat,urogin,tőzegáfonya,C-vitamin!
2010. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes? Most komolyan. Ez is egy lehetőség.
2010. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha alig iszol akkor pont, azért kell pisilned...utána kéne nézned, hogy működik az ember kiválasztó szervrendszere ;)
2010. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha keveset iszol az is veszélyes mert besűrűsödik a vizeleted, sokáig pang a baktérium a húgyhólyagodban és fertőzés lehet a vége. Igyál sok teát, én múltkor kaptam egy elég erős húgyúti fertőzést (tiszta vért pisiltem alvadtvér darabokkal), arra kaptam Nolicin nevű gyógyszert, ittam kamilla, cickafarkfű meg csalántea keverékét, ültem kamillateában és pár nap alatt meggyógyultam. Vigyázz magadra nagyon, ilyen időben főleg!
2010. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!