Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon márkát ajánlanátok,...

Tampon márkát ajánlanátok, ami nem csak a nevében "super", hanem méretre is tényleg nagy és a nedvszívó képessége is nagy?

Figyelt kérdés
Az OB olyan vékony és hegyes, a naturella szinte akkora, mint a normál...
2016. júl. 17. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az OB igen jó. (Mi az, hogy "vékony meg hegyes"?) Ezek szerint én valami mást ismerek, mert az OB se nem vékony, se nem hegyes.

Mellesleg nem akkor ekll nagynak lenni egy tamponnak, amikor beteszsed, hanem közben szívja meg magát.

2016. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor beteszem, olyan vékony, hogy 5 perc múlva már tiszta vér a tisztasági betét, mert elfolyik mellette, pedig a tampon még száraz. 2 gyereket szültem, lehet emiatt, most erősebb lett a vérzésem. A hegyes az a lekerekített végére vonatkozik és nekem vékonyabbnak tűnik, mint más tamponok.
2016. júl. 17. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A rossmann facelle tamponjai nagyok, super méretben 2 féle is van
2016. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul teszed fel. A tampon "madzagos" végét elöször ki kell kell szélesíteni (kicsit tölcsérforma legyen), és ha felteszed, picit húzd vissza, amít ez a kiszélesített rész felfekszik a hüvely záróizomzatán.
2016. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszi! Mindenkinek!
2016. júl. 19. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!