Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek valószínűleg...

A barátnőmnek valószínűleg hüvelygombája van de azt mondja, nem érdekli. Hogy vegyem rá, hogy elmenjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Rendszeresen visszatérő probléma ez. Azt mondja hogy fél az orvostól, energiája és ideje sincs rá, és amúgy sem érdekli a dolog. Óvszer nélkül szexelünk (fogamzásgátlót szed) és rendszeresen átfertőződik rám is (2havonta néhány napra), viszont én kezelem krémekkel, bőrgyógyásznál is voltam vele anno. Neki megint kiújult viszont én most nem kaptam el (vagy legalábbis nincs tünete, viszont azért kenem canestennel magamat is), s most se csinál ellene semmit. Hogyan vegyem rá, hogy elmenjen orvoshoz? Ezt ellenem csinálja jelzésképpen hogy nem érdekli mit gondolok? Szerintem nagyon igénytelen dolog de szeretem ennek ellenére a barátnőm. :( én 19/f, ő 18/l
2016. júl. 18. 12:40
 1/7 anonim válasza:
90%

Én kedvességből elrugdalnám az orvoshoz. Vagy kirúgnám a kapcsolatunkból... Nem játszadozzon már ilyennel.


23/F

2016. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zóna_pocok ***** válasza:
72%
Mondd meg neki, hogy ne legyen igenytelen, meg gondolhatna rad is.
2016. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Ez rohadtul nagy szemétség veled szemben, nagyon igénytelen ha még erre se képes, legalább akkor kenje ő is magát krémmel, szerintem addig ne szexelj vele amíg el nem múlik, ha ő ennyire nem képes akkor egy kis időre vond meg tőle az élvezetet.☺☺
2016. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Szereten a gombát :D
2016. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én kiakadnék..nem az a ciki,ha valaki gombát kap,hanem ha valaki nem kezeli.

Nekem sose volt még hüvely gombám ,de ha egyszer lenne ,egyből rohannék a patikába és kezelném mielőtt megfertőzném vele a partneremet...Nem tudom ő mit érez de nekem a pofám leszakadna,ha tudnám hogy gombám van és megfertőzném vele a barátomat...Szerintem fogd meg a kezét és sétálj el vele a nődokihoz ,mert erre valszeg már kevés a sima vénynélküli gyógyszerek ha ennyiszer kijön.

2016. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Én kidobnám. Járna ilyen igénytelen libával a halál.
2016. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a francba, hogy lehet egy nő ilyen igénytelen, ápolatlan ?? Még meg érteném, ha nem lenne pénz kenőcsre, de ott van és azzal sem keni magát, akkor bújjon el jó mélyen a föld ála.

Hidd el, jobbat érdemelsz tőle, szerintem te se ilyen kapcsolatra vágysz ahol állandóan megfertőz, és ha úgy elkapod tőle, hogy már nehezen lesz kezelhető az ő hibájából !

2016. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!